Kobra11.eu » Díly » 03. řada
logo webu

Díly » 03. řada01 - Tank na scestí
(Ein Leopard läuft Amok)

Z kasáren byl odcizen tank. Zloděj s ním prchá po dálnici. Do jeho pronásledováni se zapojí André a Semir s Mercedesem CLK. Dálnice je uzavřena a zatarasena, tank však sjíždí z dálnice do lesa a André za ním. Policie zjistí, že má namířeno k věznici. Po příjezdu vystřelí tank jednu nábojnici do budovy a tím zasype jednoho vězně, který měl být propuštěn, sutí. O jeho vyproštění se postará André. Zloděj tanku si vyžádá jednoho vězně Huberta Neubera. V Tanku je bratr Neubera, který se vydával za Georga Baushinga, jemuž právě Hubert Neuber zabil dceru.

02 - Poslední šance
(Die letzte Chance)

Bonrath a Herzberger dostali nové Porsche, které hned vyzkoušeli při přepadení krajské banky. Zloději prchají v Mercedesu po dálnici. Řidič Mercedesu je bývalý kaskadér. Do pronásledování se zapojí André a Semir. Zloději byli velice dobře připraveni. Jejich Mercedes byl vybaven lepším plynem a vůz byl dokonale vyvážen. Za městem měli připravený odtahový vůz, který použili na přeskočení kanálu. André se rozjel za nimi, ale skončil se BMW v kanálu. Jeden ze zlodějů byl zraněn odraženou kulkou svého bratra. Po odvezení k lékaři se řidič zmocnil peněz. Poté co uvězní zloděje v chladicí věži, musí opět prchat před Andrém a opět jedou ke kanálu. Tentokrát se skok povede, ale má to háček.

03 - Smrtící písek
(Tödlicher Sand)

André a Semir se pokusí zastavit transport ilegálních zahraničních dělníků. Řidič Thomas Meiners se však nehodlá nechat zatknout a začne ujíždět. Během divoké jízdy způsobí hromadnou automobilovou nehodu a nakonec se mu podaří zmizet policistům z dohledu. Během vyšetřování na stavbě, kde byli dělníci zaměstnáni, se André a Semir seznámí s podezřelým stavbyvedoucím Bartuschakem. Zatím však netuší, že Bartuschak se svým kumpánem Krügerem připravuje další podvodný obchod. Chtějí zinscenovat nehodu vozu převážející drahé šperky. O jejich plánu se dozví Krügerův syn Marcus a chce plán překazit. Postará se o to, aby jeden z řidičů nemohl nastoupit. A sám převezme jeho místo.

04 - Na mušce
(Im Fadenkreuz)

Na Semira a Andrého se někdo pokusí spáchat atentát. André je s těžkým zraněním převezen do nemocnice. Ještě toho dne se před nemocnicí stává terčem i Andrea. Brzy je jasné, že odplata patří Semirovi. Jeho bývalý kolega, policejní čekatel a syn vysoce postaveného policejního úředníka, má na Semira již delší dobu spadeno. Gregor vždy snil o kariéře u police, ale jeho rasistické výstřelky nakonec vedly k jeho vyloučení. Gregor své vyloučení přičítá Semirovi. Nyní pro něj přišel čas odplaty. Další bod jeho šíleného plánu, na jehož konci má Semira čekat smrt, je únos Semirovy přítelkyně Simony.

05 - Ztracená v mlze
(Im Nebel verschwunden)

Na dálnici se stala hromadná nehoda. V karambolu uvízlo i několik vozů cirkusu a manželé Kaminští s malou dcerou Laurou. Ale po nehodě jakoby se do země propadla. Rekonstrukce nehody nevnese do zmizení světlo a ani výpovědi zaměstnanců cirkusu policii příliš nepomůžou. Teprve anonymní telefonát dává komisařům tip na žhavou stopu. Podezřelým se stává provazochodec Sylvester, který byl v minulosti již několikrát vyšetřován pro zneužívání nezletilých. Dříve než jej však policie zatkne, podaří se mu uprchnout.

06 - Stopařka
(Die Anhalterin)

V lesíku u dálnice je nalezena mrtvola muže. Vyšetřování ukáže, že pachatelem byla žena, kterou řidič Matze do svého vozu nabral jako stopařku. André a Semir rekonstruují jeho jízdu a na čerpací stanici, kde byl zavražděný spatřen naposledy, narazí na důležité indicie. Pachatelkou je podle všeho Anna Terjung. Zatímco se policisté snaží zjistit, zda se oběť a její vrah znali, stane se druhá vražda. André a Semir jsou přesvědčeni, že narazili na sériového vraha a jsou si téměř jisti, že je jím právě Anna.

07 - Mrtvý svědek
(Der tote Zeuge)

Sportovní lezci Olaf Henke a Florian Klöckner se stanou náhodnými svědky vraždy. Gangster Wieland si jich však v posledním okamžiku všimne a rozhodne se vypořádat i s nimi. Floriana shodí z mostu, ale Olafovi se podaří utéci. Semir a André se nejdříve domnívají, že se jedná o nešťastnou nehodu, ale druhý z lezců se je pokusí vyvést z omylu. Naneštěstí mu ani jeden z policistů nevěří a dokonce jej považují za pachatele. Je jim divné, že nešel celou událost okamžitě ohlásit na policii a navíc vědí, že se oba mladíci zajímali o stejnou dívku jménem Carla. Olaf se ocitá v kleštích. Policie ho má za podezřelého číslo jedna. Zároveň mu po krku jde banda zabijáků, kteří se jej chtějí zbavit jako nepohodlného svědka.

08 - Žolík
(Der Joker)

André a Semir pronásledují po dálnici dva gangstery, kteří zastřelí zákazníka v taxíku. V zavazadle zavražděného je nalezena sniperská zbraní. Další vyšetřování ukáže, že se jedná o celosvětově hledaného profesionálního zabijáka působícího pod přezdívkou Žolík.
Policistům je jasné, že nájemný vrah jel za svou další obětí. Aby rozkryli tento případ, vydává se Semir za nájemného vraha a pátrá po stopě jeho zaměstnavatele. Plán však zkrachuje a Semir se dostává do nebezpečí.

09 - Benzín
(Treibstoff)

ndré a Semir se jedou podívat na sportovní auto, které je vystavené na jedné benzínové stanici, která patří společnosti PROOIL. Auta po natankování začnou vybuchovat. Jedná se o vydírání právě společnosti PROOIL. Vyděrač pochází z firmy, protože je dobře seznámen s podrobnými detaily firmy. Výbušná směs je již v nádržích čerpacích stanic a přimíchává se pomocí dálkového ovládání. Předání peněz se zhostí Gecingerová, bezpečnostní technička firmy. Stopy vedou k inženýrovi Ridnanovi.

10 - Smrtící náklad
(Tödliche Ladung)

Cisterna v špatném technickém stavu veze nebezpečný náklad do Rotterdamu. Po cestě se vyskytne problém, který končí havárií a jen díky včasnému zásahu se podaří zabránit výbuchu nebezpečné látky. Těsně předtím, než řidič umře, prozradí Semirovi a Andrému, že se zakrátko chystá další transport nebezpečného odpadu, tentokráte s jistým Uli Schatzem za volantem. Semir a André musí řidiče najít dříve, než dojde k ohrožení dalších životů.
Podaří se jej zastihnout v momentě, když se svým nákladním vozem vjíždí na dálnici. O nebezpečné zásilce, která mu za zády tiká jako časovaná bomba, nemá ani tušení. Výbuchu se už nedá zabránit a náklad každou chvíli exploduje.

11 - Přehnaná ctižádost
(Brennender Ehrgeiz)

Ve vyhořelém nákladním automobilu je nalezena mrtvola zavražděné prostitutky. Semir a André se dozvídají o svárech mezi dvěma pasáky, Willim Schröderem a Andrakem Ökülem, kteří se neshodnou ve vymezení jejich revírů. Komisaři na ně zaměří své vyšetřování. Po další vraždě prostitutky, vše nasvědčuje tomu, že se v obou případech musí jednat o stejného pachatele. Andrea se nabízí jako volavka, ale je svými kolegy odmítnuta. Nenechá se však odradit a na vlastní pěst se v převlečení za prostitutku vydává na inkriminované parkoviště.

12 - Stínový bojovník
(Schattenkrieger)

Useknutá ruka způsobí hromadnou nehodu na dálnici. Díky prstenu, který měl na ruce, se podaří najít jejího majitele. Je jím počítačový expert Alexander Rohloff, zaměstnanec japonského koncernu Nakamura Limited. Semir, kvůli Andrého nemoci, musí spolupracovat s Rebeccou Herforth. Ukáže se, že Rohloff z firmy ukradl cenný software a hodlal vydírat svého šéfa Toshiru Funakiho. Ten se však rozhodl vyřešit problém po svém a najal skupinu ninjů, kteří se o to mají postarat.

13 - Taxi 541
(Taxi 541)

Šéfová nastoupí do taxíku číslo 541. Řidič se právě chystal zakrýt stopy vraždy. Ohrožuje šéfovou zbraní, ale té se podaří zmocnit vozidla a ujet. Řidič ji stihne prostřelit zadní pneumatiku a ona se s nekontrolovatelným vozem vřítí do protisměru na dálnici. Po nehodě je v kufru nalezena mrtvola pravého taxikář. V jeho bytě najde policie zápisník s čísly. Tato čísla slouží jako kódy pro drogy. Anna Engelhardtová je v nebezpečí, protože může identifikovat pachatele.

14 - Soudce
(Der Richter)

Na parkovišti došlo k vraždě. Do pronásledování se zapojil Semir a u dálničního sjezdu také šéfová. Po chvíli auta vjela do města a jeden z pachatelů vytlačil šéfovou do zahrady domu, kde nešťastnou náhodou srazila ženu se svým dítětem. Oba nehodu nepřežili. Vrahovo auto se střetlo s náklaďákem a řidič zahynul. Druhý ujel se svým vozem. Manžel zesnulé dal vše k soudu a ten shledal Annu Engelhardtovou nevinnou. On to však vidí jinak a chce pomstít smrt své rodiny. Semir se zatím snaží vypátrat druhého vraha.

15 - Smrt chlapce
(Der Tod eines Jungen)

U benzínky stojí podezřelé auto, které sleduje jiný vůz. Semir a André, kteří tankují u stejné benzínky, si toho všimnou a pronásledují tento vůz. Na parkovišti při přestřelce je zastřelen malý chlapec a jeho matka je postřelena do ramene. V nemocnici ji najatý vrah udusí polštářem. Stopy vedou na Mallorku k mezinárodnímu zločinci Karlosu Bergerovi. Oba policisté se za ním vydávají. André se s Bergerem skamarádí a on ho pozve do svého domu. Semir tajně komunikuje s Andrém, ale ten je znenadání odhalen.

16 - Osamělé vítězství
(Ein einsamer Sieg)

André je vězněn s dalšími rukojmími v jeskyni. Po potyčce se jim podaří utéct. Berger požaduje, aby se André dostavil do zálivu. Když se tam Semir s Andrém dostanou, vidí Bergera, jak si bere jachtu a ujíždí. Komisaři nasedají do vrtulníku a pronásledují loď. André seskočí na jachtu a snaží se Bergera zneškodnit. On, ale vytáhne harpunu a zasáhne Andrého a on přepadá přes palubu. Semir Bergera zastřelí z vrtulníku a skáče za Andrém do moře. Už ho ale nenajde.
Obsah převzat a upraven z https://erdoganatalay.wordpress.com/

admin@kobra11.eu
2007 — 2021, design Quickspider