Kobra11.eu » Díly » 20. řada
logo webu

Díly » 20. řada00 - Krevní msta
(Vendetta)

Policie zasáhne proti drogovému kartelu na území Německa. Během zatýkání dojde k přestřelce. Aby Semir zachránil svému parťákovi život, musí zabít nejmladšího syna vůdce albánského syndikátu. Od této chvíle je společně s rodinou vystaven mstě za zabitého člena mafiánské rodiny. Společně s Alexem a albánským kolegou Boschkem cestují do Tirany, kde musí ukončit tuto štvanici.

01 - Krvavé peníze
(Blutgeld)

Když policejní psycholožka Frings po probuzení z kómatu záhadně zemře, zahajují dálniční komisaři vyšetřování. Alex a Semir udělají vše, co je v jejich silách, aby vše objasnili. Jejich úhlavním nepřítelem je, státním návladní, Thomas Sander, který je velkou hrozbou pro Kim Krüger.

02 - Vzpoura
(Lockdown)

Sestra Isabelly Frings předá policistům diktafon s nahrávkou usvědčující Sandera. Při přepadení je, ale záznam zničen. Vyšetřovatelské duo chce Sandera ve vyšetřovací vazbě přimět k doznání. Při odchodu však vypukne ve vězení vzpoura, kterou vede zločinec Marco Roman. Policisté, drobný kriminálník Richie a jeho přítelkyni Nadja musí spolupracovat se Sanderem, aby se ze zapeklité situace dostali.

03 - Tisícerá smrt
(Tausend Tode)

Na dálničním odpočívadle je v krabici nalezena mrtvola ženy s vytetovaným křesťanským motivem na zádech. Protože v minulosti už byl tento případ uzavřen, musí se znovu rozeběhnout vyšetřování. Kathrin Bach, sestra jedné z obětí, chce sériového vraha vypátrat na vlastní pěst. Sama se však stane jeho příštím terčem.

04 - Duel v pustině
(Duell in der Wildnis)

Semir s Alexem tráví společnou dovolenou v divočině. Pohodové chytání pstruhů skončí v okamžiku, kdy k nim doběhne Peter Brake s ozbrojenými gangstery za zády. Policisté jsou však v lese zrazeni a jsou odkázáni na pomoc od správkyně lesa Pii. Společně se snaží přijít na kloub o co vlastně jde.

05 - Vesmír
(Space)

Instruktor astronautů mezinárodní vesmírné agentury ISA, Thomas Bernhardt, je na dálničním parkovišti vydírán. Incidentu jsou svědky Alex se Semirem. Po neúspěšné honičce vedou první kroky policistů do vesmírné agentury. Semir se tam setkává s Katjou Schubert, kterou učil na policejní akademii. Té poté unesou syna a ona musí obstarat součástku z práce, aby ho zachránila.

06 - Ukradený život
(Gestohlenes Leben)

Jenny Dorn se někdo naboural do většiny internetových služeb a snaží se ji zdiskreditovat. Stopa vede do policejního vzdělávacího centra, kde Jenny studovala. Situace se čím dál víc komplikuje a Semir musí rychle jednat, aby pomohl kolegyni od noční můry.

07 - Bojovnice
(Die Kämpferin)

Budoucí profesionální sportovkyni v boxu, Sandře, se zhroutí celý svět. Krátce před jejím prvním velkým zápasem je její otec a trenér zabit při loupežném přepadení. Sandře se snaží pomoci přítelkyně Jenny Dorn, která se také zajímá o bojové sporty. Boxerka se však rozhodně vraha svého otce vypátrat na vlastní pěst.

08 - Větrná harfa
(Windspiel)

Vrchní komisaři se stanou objetí počítačového piráta, který spřádá nemilosrdný plán pomsty. Alex a Semir jsou jen malé návnady v mnohem větší hře. Hacker jde po stopě Franka Rickerta, který se dopustil trestného činu před více než 30 lety a od té doby byl na útěku. Jeho objevení konfrontuje Alexe s jeho minulostí, protože Rickert je jeho biologický otec. Pomsta počítačového piráta je rozšířena i na Semirovu rodinu.

09 - Kobro, je to na vás!
(Cobra, übernehmen Sie!)

Na Semira, kromě oslavy svého 20. výročí služby, čeká i nový kolega - mladý kriminální komisař Paul Renner. Na seznámení není moc času, protože musí pronásledovat vrahy počítačového piráta. U mrtvoly najdou údaje o miliardáři Gideonu Linkovi. Po explozi uvízne v Semirově hlavě kovová střepina. Jakékoliv silné vibrace by mohly vyvolat mrtvici. I přes toto nebezpečí se rozhodne pokračovat řešit případ.

10 - Štvanice
(Treibjagd)

Po nehodě na dálnici unikla skupina těžkých zločinců z vězeňského transportéru. Tři z nich unesou autobus, berou si rukojmí a začíná riskantní jízda po dálnici. Dálniční policisté jsou v šoku, když zjistí, že mezi rukojmími je i Paulova malá neteř Emilia. Paul musí zachovat chladnou hlavu, protože každé chybné rozhodnutí může Emiliu a ostatní cestující stát život.

11 - Přes mrtvoly
(Tödlicher Profit)

Dálniční policisté se stávají svědky brutální vraždy mladého motocyklisty. Stopa vede Semira a Paula do prostředí squatterů, kteří užívají dostupné bydlení ve městě. Obětí je Jonas, člen mladých squatterů. Semir musí hledat přijatelný domov pro svou rodinu, ale nezbývá mu na to žádný čas, protože seznam podezřelých se rozšiřuje.

12 - Výkupné
(Zahltag)

Kim Krüger má přinést jeden milion Eur jako výkupné za neteř Hanu. Šéfová dálniční policie a všechny peníze najednou zmizí. Semir a Paul začnou pátrat, ale důkaz je pro Kim přitěžující okolností. Komisaři se kvůli tomu spolu hádají. Nakonec spory musí jít stranou, aby mohli Hanu najít.

13 - Triky
(Tricks)

Elena, která ke svým nekalým praktikám používá různé triky, je v hledáčku dálniční policie. Paul se vydává za milionáře, aby ženu vypátral v kasinu ve Wiesbadenu. Elena mění vzhled jako chameleon a proto její dopadení není snadné. Policisté nejsou sami, kdo atraktivní krásku hledá.

14 - Válečná kořist
(Kriegsbeute)

Dodávka plná ilegálních pracovníků je na dálnici napadena bezohlednými útočníky. Semir pomůže Jamile, která prchá se svými dětmi do Německa a rozhodne se je ukrýt u sebe doma. Je to velká chyba, protože pachatelé vypátrají Semirův domov a promění ho v trosky. Prozradí Jamila včas své tajemství?

15 - Na špatné straně
(Die falsche Seite)

Semir přijímá v tajné operaci totožnost Serdala Masaada, bývalého vyšetřovatele turecké armády. Během akce dojde na dálnici k vážné dopravní nehodě a Semir ztratí paměť. Následkem toho si myslí, že jeho falešná identita je skutečná a spolupracuje se špatnou stranou. Stává se hrozbou pro své kolegy z dálniční policie, protože první na seznamu smrti je Paul Renner.
Obsah převzat a upraven z https://erdoganatalay.wordpress.com/

admin@kobra11.eu
2007 — 2021, design Quickspider