Kobra11.eu » Díly » 24. řada
logo webu

Díly » 24. řada01 - Všechno nejlepší k narozeninám
(Happy Birthday)

Semir nějakou dobu nechodí do práce. Před jeho 50. narozeninami ho pronásledují vzpomínky na svého mrtvého otce, který v tomto věku zemřel. Rodina, která byla v té době na oslavě ho odviňuje z jeho smrti. Náhle se objevují nové důkazy, které zpochybňují příčinu úmrtí. Semir se snaží zjistit, co se tehdy doopravdy stalo.

02 - Bez dechu
(Außer Atem)

Semir, Paul a jednotka zvláštního nasazení (SEK) hledají 2 podezřelé, kteří dali na cisternu s benzínem bombu. Ta se nachází v areálu s demonstranty. Po akci zůstane několik zraněných a jeden člen policie je zabit. Vyšetřuje se, jestli pochybila policejní prezidentka nebo zasahující členové. Dálniční policisté dál pátrají po pachatelích, ale tým SEK se chová odlišně.

03 - Zoe
(Zoe)

Při návštěvě klubu se Dana Gerkhan seznamuje s Hannah, kterou poté zachrání při pokusu o únos. Mladá policistka navrhuje, aby se k ní její nová kamarádka dočasně nastěhovala, než se situace vyřeší. Podezřelý je otec jedné dívky, která zmizela a znala se s Hannah z univerzity.

04 - Osudná noc
(Verhängnisvolle Nacht)

Paul se probudí v hotelu. Jeho nová přítelkyně leží vedle něj mrtvá a zakrvácená vražedná zbraň je v jeho rukou. On si však nemůže vzpomenout, co se minulou noc stalo.

05 - Záchranář
(Der Sani)

Při nelegálním závodu na dálnici dojde k vážné nehodě. Semir a Paul chtějí zatknout jednoho účastníka Rasera, když dojde k náhlému útoku na druhého řidiče. Vyšetřován z činu je záchranář, traumatizovaný prací na dálnici.

06 - Pod podmínkou
(Auf Bewährung)

Susanne König je se synem Friedrichem napadena neznámými osobami. Během pátrání se Semir a Paul setkávají se Susanniným bývalým přítelem, Tommym Gernhardtem, který byl právě propuštěn z vězení na zkušební dobu a nyní chce navázat kontakt se svým synem.

07 - Mimo službu
(Dienstschlus)

Při akci proti organizovanému zločinu je zastřelen jeden člen tajné policejní jednotky. Dálniční policisté si myslí, že nešlo o vraždu. Za jednotkou stojí policejní prezidentka Julia Dernhoff. Kim Krüger se však za své podřízené nepostaví. Konflikt se stupňuje, protože je zavražděna i policejní rada.

08 - Poplach kolem nevěsty
(Brautalarm)

Jenny Dorn má za úkol chránit zakladatelku startupu Maju, která provozuje seznamovací aplikaci, před stalkerem. Situaci neulehčuje fakt, že Maja se během pár dní vdává.

09 - Dědictví
(Vermächtnis)

Kim Krüger se v hotelu stává rukojmí gangsterů. Loupež se nevztahuje na hotelový trezor, jak to z počátku vypadá, ale jde o hoteliérského syna Larse Bergmanna. Ten umírá před zraky svého otce, který se chce pomstít Semirovi a jeho rodině.
Obsah převzat a upraven z https://erdoganatalay.wordpress.com/

admin@kobra11.eu
2007 — 2021, design Quickspider