logo webu

Díly » 24. řada
01 - Všechno nejlepší k narozeninám
(Happy Birthday)

Semir krátce před 50. narozeninami oznamuje, že končí u dálniční policie, protože ho pronásledují vzpomínky na svého mrtvého otce a on se za to obviňuje.

02 - Bez dechu
(Außer Atem)

Semir a Paul společně s jednotkou zvláštního nasazení (SEK) se musí ve zlomcích vteřiny rozhodnout a zachránit demonstranty před cisternovým vozem, který je naplněn trhavinou. Akce je úspěšná, ale zůstane několik zraněných. Vina padá na policejní šéfovou Dernhoff. Zatímco dálniční policisté bojují o její rehabilitaci, tým SEK se chová odlišně.

03 - Zoé
(Zoé)

Během návštěvy klubu Dana Gerkhan zachraňuje Hannah, která je ve stejném věku jako Dana a měla být unesena. Protože spolu dobře vycházejí, stěhuje se Hannah do nového bytu Dany kvůli její ochraně.

04 - Osudná noc
(Verhängnisvolle Nacht)

Paul se probudí v hotelu. Jeho nová přítelkyně leží vedle něj mrtvá a zakrvácená vražedná zbraň je v jeho rukou. On si však nemůže vzpomenout, co se minulou noc stalo.

05 - Záchranář
(Der Sani)

Při nelegálním závodu na dálnici dojde k vážné nehodě. Semir a Paul chtějí zatknout jednoho účastníka Rasera, když dojde k náhlému útoku na druhého řidiče. Vyšetřován z činu je záchranář, traumatizovaný prací na dálnici.

06 - Na zkušební dobu
(Auf Bewährung)

Susanne König je se synem Friedrichem napadena neznámými osobami. Během pátrání se Semir a Paul setkávají se Susanniným bývalým přítelem, Tommym Gernhardtem, který byl právě propuštěn z vězení na zkušební dobu a nyní chce navázat kontakt se svým synem.

07 - Konec služby
(Dienstschlus)

Při akci proti organizovanému zločinu je zastřelen jeden člen tajné policejní jednotky. Dálniční policisté si myslí, že nešlo o vraždu. Za jednotkou stojí policejní prezidentka Julia Dernhoff. Kim Krüger se však za své podřízené nepostaví. Konflikt se stupňuje, protože je zavražděna i policejní rada.

08 - Poplach pro nevěstu
(Brautalarm)

Jenny Dorn má za úkol chránit zakladatelku startupu Maju, která provozuje seznamovací aplikaci, před stalkerem. Situaci neulehčuje fakt, že Maja se během pár dní vdává.

09 - Dědictví
(Vermächtnis)

Kim Krüger se v hotelu stává rukojmí gangsterů. Loupež se nevztahuje na hotelový trezor, jak to z počátku vypadá, ale jde o hoteliérského syna Larse Bergmanna. Ten umírá před zraky svého otce, který se chce pomstít Semirovi a jeho rodině.
Obsah převzat a upraven z http://erdogan-atalay.blog.cz/

admin@kobra11.eu
2007 — 2020, design Quickspider