Kobra11.eu » Díly » 25. řada
logo webu

Díly » 25. řada01 - Ten nový
(Der Neue)

U dálniční policie je sestaven úplně nový tým, který vede Kramer. Vyšetřovatelské duo Vicky a Max musí najít únosce 18leté Larissy. Max neunese tlak médií a srazí jednoho novináře na zem, za což je suspendován. Dana, která jako jediná zůstala z původního týmu, přemluví otce, který se vrátil po 10 měsících z Istanbulu, aby se zastavil na služebně. Semir je přijat, jako nový parťák Vicky a společně se pustí do řešení případu.

02 - Celá pravda
(Die ganze Wahrheit)

Odsouzený vrah Ramin unikne z vězení a vezme zdravotní sestru Marii jako rukojmí. Při pokusu o záchranu se ukáže, že Maria se zamilovala do Ramina. Vicky zjistí, že při vyšetřování vraždy došlo k soudním chybám.

03 - Krásný nový svět
(Schöne neue Welt)

Stavitel dieselových motorů Daniel ztratí práci kvůli novému ekologickému směru. Když je na dálnici konfrontován s aktivisty za životního prostředí. Namíří svůj vztek proti budoucímu zelenému milionáři Andersonovi. Semir a Vicky se ho snaží zastavit.

04 - Srážka
(Kollision)

Po hromadné nehodě na dálnici objeví Semir a Vicky zavražděné tělo. Vyšetřování vede k muži jménem Kiran, který sledoval Semira už z Istanbulu. Semir se snaží odvést pozornost od Kirana a najít skutečného pachatele, ale netuší, jak moc ohrožuje sebe a svou matku.Po hromadné nehodě na dálnici objeví Semir a Vicky zavražděné tělo. Vyšetřování vede k muži jménem Kiran, který sledoval Semira už z Istanbulu. Semir se snaží odvést pozornost od Kirana a najít skutečného pachatele, ale netuší, jak moc ohrožuje sebe a svou matku.

05 - Propasti
(Abgründe)

Absolventka střední školy Jette se utopila ve svém autě v jezeře. Stopy vedou k jejímu nevlastnímu otci Falkovi, bývalému extrémnímu horolezci, který nyní vede projekt rehabilitace delikventních mladých lidí. Když Semir a Vicky zjistili, že Jette měla s Falkem poměr, věří, že našli viníka. Chybí jim však důkazy, které by vedly k jeho zatčení.

06 - Dlouhá cesta
(Ein langer Weg)

Bývalí kolegové Vicky z policejní jednotky v Dortmundu se musí zodpovídat za rasistické chování ve službě. Týká se to i Marca, bývalého přítele Vicky. Vyšetřuje se pokus o vraždy hlavních svědků. Vicky se musí postavit proti předchozímu týmu a snaží se přesvědčit Marca, aby udělal totéž.

07 - Tichá bolest
(Stiller Schmerz)

08 - Bez lítosti
(Erbarmungslos)

09 - Odlet
(Abflug)

10 - Identita
(Identität)

11 - Bezbolestně
(Völlig schmerzfrei)

12 - Vnitřní nepřítel
(Innerer Feind)

13 - Team (2 díly)
(Das Team)

Obsah převzat a upraven z https://erdoganatalay.wordpress.com/

admin@kobra11.eu
2007 — 2021, design Quickspider