logo webu

Díly » 23. řada


01 - Nejhledanější
(Most wanted)

Semir a Paul jsou na neoficiálně v Budapešti, aby pomohli své bývalé kolegyni Jenny Dorn. Jenny podezřívá FBI, že je zapojena do únosu maďarského milionáře Davida Bartoka. Je na ní nasazená agentka Karen Morris. Trio dálniční policie je odkázáno samo na sebe.

02 - Představení pro Paula
(Showtime für Paul)

Paul se setkává s jeho bývalým kolegou Marcem v nočním klubu, kde nyní pracuje jako striptér. Protože je unesen, tak dálniční policisté zahajují pronásledování. Při nehodě však Marc umírá v dodávce. Aby zjistili, kdo ho chtěl zabít, musí se Paul nechat zaměstnat v utajení jako striptér.

02 - Tvrdá škola
(Harte Schule)

Při návštěvě policejní akademie, kterou navštěvuje i Dana Gerkhan se Semir a Paul stanou svědky vraždy. Policejní student je na hřišti ubodán k smrti. Pachatelé jsou členy rodinného klanu Sonnyho Badua a nyní mají v hledáčku Danu.

04 - Za 5 minut 12
(5 vor 12)

Po zemětřesení se v přehradě nad vesnicí, kde bydlí Semirova rodina, objeví trhliny. To způsobí značný chaos. Na dálnici Semir a Paul objeví tělo chemika Oliho Niedera v kufru auta. Při vyšetřování varuje policisty kolega Niedera před dalším zemětřesením. Je tedy potřeba vrahy co nejdříve dopadnout.

05 - Štvanice na Semira
(Hetzjagd auf Semir)

Po neúspěšné akci je celní policista Winter zavražděn. Semir se stane hlavním podezřelým. Na cestě do vězení uteče a snaží se dokázat svou nevinu. Ze zákulisí také Paul pomáhá svému partnerovi zjistit, kdo si přál Winterovou smrt.

06 - Bombová atmosféra
(Bombenstimmung)

Semirův vůz je zničen na dálnici minou. Když se vzbudí a je spoutaný. Přes videotelefon spojený s Paulem, dostávají od neznámé osoby pokyny ke „hře“: Honba za bombami. Tři bomby v balíku budou někde v Kolíně nad Rýnem. Policisté je musí v rozmezí 30 minut najít a zneškodnit.

07 - Silný pár
(Das Power-Paar)

Mezi Semirem a Paulem vládne napjatá atmosféra. Vyšetřování vraždy je zavede do kláštera, ve kterém musí navštívit týmový seminář, který jim má pomoci najít pachatele. Ve skutečnosti se jedná o seminář párů a oni musí předstírat, že jsou homosexuálním párem pro udržení své kamufláže.

08 - Amnézie
(Amnesie)

Na dálnici Paul a Jenny potkávají zmateného muže, který se pohybuje mezi auty. Oba policisté zachraňují dezorientovaného muže před zasažením automobily. Jenny rozpoznává v muži svého bratra Patricka. Patrik, který si nic nepamatuje, ale pistole v ruce naznačuje, že by mohl někoho zabít. Když se mrtvola skutečně objeví, je potřeba zjistit, co se stalo.

09 - Ženský karneval
(Weiberfastnacht)

Semir, Paul a Jenny se účastní ženském karnevalu. Slavnost je ale napadena maskovanými klauny, kteří mimo jiné ukradli Semirův snubní prsten. Hrdinové v kostýmech zahájí pronásledováním, ale uprostřed karnevalu jim zloději uniknou. Gang se skládá ze tří žen, které sledují větší plán.

10 - Anděl strážný
(Guardian Angel)

Komisaři pronásledují zakrváceného muže. Než muž zemře, stačí se vyzpovídat ze svých činů farářovi. Když se ho pak policisté vyptávají, tak tvrdí, že vraha nezná a víc jim s ohledem na zpovědní tajemství neřekne. Paul se Semirem zjistí, že manželka a dcera mrtvého muže jsou drženy jako rukojmí nájemným vrahem..

11 - Mezi životem a smrt
(Zwischen Leben und Tod)

Pronásledování vede k vážné dopravní nehodě, při které Semir je těžce zraněn a upadá do kómatu. Kolegové zatknou prchajícího. Bývalý šéf počítačové herní společnosti popírá, že má něco společného s únosem dívky. Dochází na nemilosrdný psychologický souboj. Paul však netuší, že unesenou dívku hledá ještě někdo.

12 - Konečná
(Endstation)

Semir a Paul mají přivézt k tajnému soudu strojvedoucího Kempera, který je zodpovědný za těžkou vlakovou nehodu. Mezitím si ozbrojenci berou rukojmí, protože jeden z nich zná trasu eskorty. Přepravní kolona je přepadena a je potřeba ochránit Kempera. Jenny zjistí, že zajatci jsou přeživší oběti vlakového neštěstí.

13 - Ohnivá zkouška
(Feuerprobe)

Mladá policista Dana začíná svůj první den na dálnici. S horlivostí se vrhá do prvního případu, který má na starost její otec s Paulem. Pronásledují bezohledné zloděje, jejichž nebezpečné loupeživé výpravy se táhnou celou Evropou. Dana si chce dokázat, že všechno zvládne a podceňuje zločince. Nakonec jsou komisaři její poslední nadějí, že přežije svůj první den.
Obsah převzat a upraven z http://erdogan-atalay.blog.cz/
admin@kobra11.eu
2007 — 2019, design Quickspider