Kobra11.eu » Díly » 22. řada
logo webu

Díly » 22. řada00 - Na východ od ráje
(Jenseits von Eden)

Semir a Andrea plánují druhou svatbu, která má být podle nich rodinná a nenápadná. Organizaci však přenechávají na svých svědcích Paulovi a Daně. Ti Však mají od odlišný názor než je romantická svatba. Na cestě k předsvatebnímu večeru je unesen otec nevěsty muži v uniformách NVA (Národní lidová armáda), avšak to není součástí plánu žádného ze svědků. Celý dálniční tým musí vyřešit tento případ, aby si mohl Semir s Andreou už podruhé říci ano.

01 - Cena přátelství
(Preis der Freundschaft)

Paulův nejlepší kamarád ze školních let, Louis Haas, akutně potřebuje srdce od dárce. Ale naděje je mizivá, protože tu jsou obchodníci s orgány. Paul nenechá svého starého přítele v nouzi. Koneckonců, byl s ním té osudné letní noci, když oba udělali chybný krok, který pronásleduje Louise dodnes. Semir se bojí o život Paula, který chce zachránit Louise za každou cenu. Přitom se oba dostávají oba do střetu nejen s bezohlednými obchodníky s orgány, ale také s jejich vlastními kolegy.

02 - Rodiče v utajení
(Eltern undercover)

Semir se věnuje malému Valentinovi na zadním sedadle auta během pronásledování vozu. Řidič uniká s chlapcovou mladší sestrou Malinkou. Policisté se od Valentina dozvědí, že sourozenci společně s dalšími třemi dětmi jsou sirotci z Ruska, odkud byli uneseni. Stopa vede do agentury k adopci dětí, která se specializuje na výuku dětí z Ruska. Je zřejmé, že tato agentura zřídila ilegální obchod s dětmi. Pro vyřešení případu se Kim Krüger rozhodne, že z Jenny a Paula bude pár, který má zájem o adopci dítěte.

03 - Vyjížďka
(Road Trip)

Paul je společně se svým otcem Klausem na cestě za sestrou, se kterou se chce otec usmířit. Jenomže Lisu však pronásledují muži a sourozence unesou. Klausovi se podaří uniknout a upozorní Semira. Ukáže se, že únosci jsou bratry zavražděného manžela Lisy.

04 - Král z Ahjády
(Der König von Ahjada)

Semir a Paulem jsou členy eskortní stráže pro krále malého státečku Ahjada. Pohádka skončí, když král umírá při útoku. Šéf ochranky zahajuje štvanici na údajného vraha. Semir má však jasno, že mladý Dinaj nemá s vražedným útokem nic společného. Když se ukáže, že hlava tajné služby má spadeno i na malého dědice trůnu, musí Paul s kolegou život dítěte. Pes zesnulého krále nepustí k chlapci téměř žádnou osobu, s výjimkou Paula. S dítětem a psem na útěku musí osvobodit Dinaje od útoků jeho krajanů.

05 - Halloween
(Halloween)

Dálniční policisté jsou svědky únosu. Divoké pronásledování končí hromadou havárií. Paul spatří tajemnu ženu, která stojí v letních šatech na dálnici. Její sledování ho zavede do opuštěného domu v lese, kde se mu ztratí jako duch. Při hledání únosců zavede Semira a Paula do pohřebního ústavu, ve kterém pracovala i mladá žena, která se pohybovala na dálnici. Před rokem si však vzala svůj vlastní život.

06 - Ztracené děti
(Die verlorenen Kinder)

Vězeň se při útěku z vězeňského transportu zbavuje těl manželského páru. Zločin, sahá až do osmdesátých let. Fanatičtí členové teroristické Frakce rudé armády (RAF) se nezastaví před ničím. Tato organizace otřásla základy Spolkové republiky Německo.

07 - Pro lásku všechno
(Alles aus Liebe)

Když Semir a Paul zatknou prchajícího zloděje a stáhnou mu masku z obličeje, jsou ohromeni. Pod ní je totiž jejich přítel a kolega Hartmut. Souvisí to s jeho novou láskou Tabeou? Hartmut však ve vazbě mlčí a kolegové musí zjistit, co je za jeho vloupáním.

08 - Mezi bratry
(Unter Brüdern)

Semir zachrání na dálnici jednoho z pachatelů loupeže před smrtí. Jedná se o jeho staršího bratra Kemala. Na svou obranu Kemal tvrdí, že byl gangem donucen k přepadení. Vyšetřování však odhalí, že je Kamal v nebezpečí.

09 - Den blbec
(Ein Scheißtag)

Paul a Semir hledají paralelně s BKA drogového šéfa, který si říká Kutscher. Stopa vede policisty do vězení, kde si za krádež 100 praček odpykává trest Franka. Navrhuje, že Když jí propustí z její cely, pomůže Semirovi a Paulovi dopadnout drogového šéfa dříve než BKA. S hovornou Frankou na zadním sedadle, ale zažijí opravdu špatný den.

10 - Volný pád
(Freier Fall)

Krátce poté co Semirova dcera Dana složí přijímací zkoušky na policejní akademii, zjistí, že její kamarádka z bývalé party byla zavražděna. Tým Kobry 11 případ vyšetřuje a Semir chce, aby se ho Dana neúčastnila. Ta se ale vzdorovitě pouští do pátrání po vrahovi na vlastní pěst.

11 - Krev a voda
(Blut und Wasser)

Při společném pronásledování zvláštní zásahové jednotky SEK s dálniční policií zahyne na dálnici Markus Meyer, člen SEKu. Paul a Jenny se poté setkávají s jeho mladšími bratry Kianem a Tomem. Všichni sourozenci vyrůstali jako adoptivní děti bohatých rodičů. Brzy si policisté musí uvědomit, že v rodině Meyerů může mít „přísloví krev je hustší než voda“ smrtelnou pachuť.

12 - Přežít
(Überleben)

Během orkánové bouře narazí Semir do Paulova auta. Ukryjí se v podzemním bunkru Dennise Tempela, člena gangu, který se specializuje na demolici bankomatů. V betonovém bunkru hluboko v podzemí má Dennis dost materiálu a zásob na dlouhou dobu pro přežití v nepříznivých podmínkách. Finn Bartels pátrá po Semirovi a jeho parťákovi. Brzy zjistí, že gang chce vyhodit bunkr do povětří, a tak musí s šéfovou policisty zachránit.

13 - Ať žije Bollywood
(Hooray for Bollywood)

Vrchní komisaři dálniční policie havarují se svým služebním vozem uprostřed dálnice. Kde v tu chvíli se v natáčí film pro Bollywood. Z filmového souboru je unesena atraktivní Priya Shetty. Únosci požadují výkupné půl milionu euro od producenta Priyas a jejího snoubence Anupam Khana. Vyšetřování ztěžuje ambiciózní a nepříjemný herec Abhishek Roshan.

14 - Hackerka
(Autohacker)

Semirova dcera Dana dostane ke svým 19. narozeninám auto. Ale během zkušební jízdy s Andreou narazí do jejich auta japonská Yakuza, která je nakonec unese. Paul se Semir a šéfovou se je snaží osvobodit.

15 - Slepá svědkyně
(Blinde Zeugin)

Nevidomá soudkyně Ingrid Seeler je svědkem vraždy, a tedy i hrozby pro pachatele. Komisaři Semir a Paul mají plné ruce práce, aby Ingrid ochránili před zločincem. Brzy si oba policisté uvědomí, že soudkyně je všechno ostatní než bezbranná.

16 - Hrdina z ulice
(Held der Straße)

Bezdomovec Charles zachrání Semirovu dceru Lilly ze silnice. Jako poděkování Andrea nabídne muži střechu nad hlavou. Zvláštní host je nezdvořilý, provokující člověk, který testuje Semirovo manželství.

17 - Není úniku
(Kein Entkommen)

Semir pomáhá svému italskému příteli Luigimu Giancomelli a jeho rodině k úniku z dosahu nebezpečného mafiána Carla Tramtoni. Dostat se přes hranici k belgickému pobřeží je vyčerpávající a Semir se musí nakonec spolehnout na pomoc od svých kolegů.

18 - Školní výlet
(Klassenfahrt)

Během bouřlivého výletu Semira, Paula a Andrei v Drážďanech se dálniční policie podílí na boji proti vietnamské cigaretové mafii. Jsou zde i Ronny a Timo, kteří již na Rujaně a Semirově svatbě způsobili spoustu chaosu.
Obsah převzat a upraven z https://erdoganatalay.wordpress.com/

admin@kobra11.eu
2007 — 2021, design Quickspider